Denizli Nakliyat Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin

Denizli Evden Eve Nakliyat®

%30 değil %40 değil %45 Gerçek İndirim

Şehiriçi-Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat ve Parça eşya taşıma

DENİZLİ-İSTANBUL 2+1 EV EŞYASI 20.000 TL ''ÖDEME İNDİĞİ YERDE'' REZERVASYON YAPIN...

DENİZLİ-İZMİR-ANTALYA 2+1 EV EŞYASI 17000 TL ''ÖDEME İNDİĞİ YERDE'' REZERVASYON YAPIN...

...%100 TÜRK ŞİRKETİ 5N5T HOLDİG''DENİZLİ'NİN PARLAYAN YILDIZI''

....

Profesyonel Güler Yüzlü Çalışma Arkadaşlarımızla7/24 365 Gün Tüm Türkiyede Hizmetinizdeyiz...

Bize Fiyat Sormadan KARAR VERMEYİNİZ...

Kalite Tesadüf Değildir...

0531 884 89 97

Şehiriçi-Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat ve Parça eşya taşıma

Evden eve nakliyat İşi Yapma ve Yaptırma Taahhütnamesi                                                                                                     Tarih :

 

1-Bu taahhüt Taşıtıcıya ait ev eşyasının yükleme adresinden boşaltma adresine taşınmasına ait yapma ve yaptırma Taahhüt Sözleşmesi olup 15 maddeden ibarettir.
YÜKLEME ADRESİ:

Yükleme katı:

BOŞALTMA ADRESİ:

 

Boşaltma Daire Katı:

 

Telefon No:                          2.Telefon No:                                3.Telefon No:                             4.Telefon No:

Kamyon ev arası mesafe varmı?:                       İkinci adreste:                                

Ev esyasi :

 

2- Taşıyıcı firma yükleme adresinden, boşaltma adresine tüm eşyanın,Taşıma işini yükleme adresinden sökülüp,ambalajlanmasını,boşaltma adresinde yerleştirilmesini ve mobilyaların montajını üstlenir veya yaptırır.

3- Taşıyıcı firma hasar sorumluluğu taşıdığından tüm eşyanın Demonte ve Monte ambalajını kendisi veya vekili yapar.(Taşıtıcının ambalajladığı veya paketli eşyanın sorumluluğunu üstlenmez.)

4- Ortada bırakılan ziynet eşyası ve paraların kaybından Firmamız hiçbir şekilde kendisi veya vekili sorumlu olmayacaktır.Lütfen ,Oda Sayısını,Adres,İlçe,eşya sayısı,Araçla Bina arasındaki Mesafeyi Dikkatli Bildirin %25 cezai şart gerektirir. Olayımız eşya taşımalarına ilişkin olduğundan TTK, m. 850–893 gereğince değerlendilir.

5- Klima ve anten tesisatları sökülmez.Duvar delme işlemi gerektiren hizmetler verilmez.

6- Taşıtıcı;hak arama özgürlüğü sınırlarını aştığı ve şikayet hakkını kötüye kullanıldığı  tesbit edilirse,TBK’nun   58.maddesi devreye girer,taşıtıcı taşıcıya taşıma bedelinin 10 Katı maddi-manevi tazminat ödemeyi kabul eder.

7- Yükleme esnasında Ev eşyasında daha önce meydana gelen hasarların sorumluluğunu üstlenmez.

8- Sözleşme esnasında belirtilen fiyatın %25’ i kadarı peşin alınır). TTK’nın  871/2 maddesi işletilir.

9 –Taşıma esnasında eşyalara verilen hasarlar mümkünse aynı, gerekirse nakdi olarak karşılanacaktır. Ancak kullanım süresi (1) bir yıldan fazla olan taşınırlarda malın kullanım süresi ve yıpranma payı dikkate alınarak tanzimin sorumluluğumuzun farklı model ve markada eşyalar ile yerine getirilmesi şirketimizce veya Vekili kararlaştırılabilir.Yüklenen Esya teslimat süresi sözleşmede beyan edilmemişse,taşıyıcı beyanı esas alınır.

10- Beyaz ve elektronik eşyanın taşıma sırasında kırılması halinde Firmamız sorumludur. (Teknik arızalardan firmamız veya vekilimiz kesinlikle sorumlu değildir.)Hasar ve eksik eşya tutanağı taşıyıcı ayrılmadan tutulmalıdı,yükleme anında eşya sayısını belirten tutanak tutulmamışsa,indirmede taşıyıcı beyanı kabul edilir.

11- Şehirlerarası taşımalarda eşya paketlenince %60’ si peşin olarak alınır,kalanı araç 2. adrese yanaşınca peşin olarak alınır. Taşıyıcı, taşıma sözleşmesinden doğan bütün alacakları için Türk Medenî Kanununun 950 ilâ 953 üncü maddeleri uyarınca eşya üzerinde hapis hakkını haizdir.

12- Eşya yerleştirilip sahibine teslim edildikten sonra firmamız herhangi bir sorumluluk taşımaz.Taşıtıcı tarafından hasarlı ve eksik eşya beyanı olursa taşıyıcı firma veya görevlendirilen alt firma eşyanın olduğu adresten ayrılmadan taşıtıcı tarafından firmamıza yazılı olarak bildirilmesi gerekir,her ne kadar firmamız ile sözleşme yapılmış isede sorumluluk taşıyıcı firmaya ayittir,yani şöför zararı gidermek ve eksiği tamamlamak üzerine mecburdur.yüklenen eşyanı sorumluluğu taşyıcı firma söförüne zimmetlidir,zimmet esasına göre görevini işa etmek zorundadır,yükleme esnesında söförbilgileri,gelen araç söföründen alınacaktır.

13- Bu sözleşme şehiriçinde 1,şehirlerarası taşımacılıkta parsel kamyon için geçerlidir.

14- Bırakılması istenen ambalaj malzemelerinin (koli, pat pat v.b.) Rayiç bedelleri üzerinden taşıtıcılardan tahsiledilecektir. Antika eşyalarınızın taşınması sigorta fiyat kapsamı dışındadır.Fiyatımıza herşey dahil,%18 K.D.V. dahil değildir. Eşyalarınız kazalara karşı Sigorta taşıtıcı firma tarafından sigortaldır.(100.000 TL)KADAR, Para kasası ve piyano bodrumdaki ve çatıdaki ardiyedeki eşyalar taşınması ek ücrete tabidir.4.madde işletilir. Mücbir sebepler ve piyasalar veya T.C. Devleti tarafından yapılan olan üstü sarf gider malzemeleri zammı,tayıcıya zarar verecek şekilde yükselme olursa zam artış taşıyıcı tarafında sözleşmeye seyyanen yansıtılır.Taşıtıcı bunu baştan kabul eder.

15- Taşıtıcı tarafından; Taşıtıcı taşıma işinden cayarsa taahhüt sözleşme iş bedelinin 1/2’sini ödemeyi kabul eder.Bu durumda 6098 sayılı T.B.K. 178.maddesi devreye girecek ve taşıtıcı sözleşmeden cayarsa verdiği parayı bırakacak ve farkını öder, taşıyıcı cayarsa sadece aldığını iade edecek edecektir. iş bu  sözleşmede T.B.K. 177 uygulanamaz.İyade işlemleri 150 günde tamamlanacak mücbir sebebler her türlü süreyi uzatabilir. Taşıtıcı ve taşıyıcı bunu baştan kabul eder. Taşıma Bedeli (…..……………) TL dir. Peşinat kaparo olarak (……………….) TL alınmıştır.Tüm Maddeler dikkatlice okundu,anlatıldı,anlaşıldı karşılıklı İmza altına alındı.                                           
                                                                                               Taşıma Tarihi:                               +/- 1 opsiyonludur.

Denizli Nakliyat-5N5T Lojistik Nakliyat Limited Şirketi

 

  TAŞITICI:

  TCKN:

   İmza;                                                                                                               

                                    :                                                                                               

 

Denizli Evden Eve Nakliyat®

%30 değil %40 değil %45 Gerçek İndirim

Şehiriçi-Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat ve Parça eşya taşıma

DENİZLİ-İSTANBUL 2+1 EV EŞYASI 20.000 TL ''ÖDEME İNDİĞİ YERDE'' REZERVASYON YAPIN...

DENİZLİ-İZMİR-ANTALYA 2+1 EV EŞYASI 17000 TL ''ÖDEME İNDİĞİ YERDE'' REZERVASYON YAPIN...

...%100 TÜRK ŞİRKETİ 5N5T HOLDİG''DENİZLİ'NİN PARLAYAN YILDIZI''