Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Denizli

Parça ev eşyası bir baza,çalışma masası,buzdolabı taşıma işi.

parça eşya taşımaParça eşya deyince ilk akla gelen birkaç eşya taşıma işi akla gelir.Mesela kızınız ve oğlunuz üniversiteyi kazandı onun okuduğu yere birkaç parça ev eşyası baza çalışma masası buzdolabı göndermek için veya yeni atandı başka bir ile tayini çıktı,temel ihtiyacı olan malzemeler bir kanepe 1 baza yatak yorgan halı birkaç koli tabak çanak Çatal kaşık bardak kolisi vesaire taşıma işidir.

Anadolu’nun bir ilinde görev yapıyorsunuz veya devlet memnunsunuz bir kol takım aldınız ve daha önce kullandığınız koltuk takımı ailenize annenize kayınvalidenize veya bir akrabanıza hediye ettiğiniz onu göndermek istiyorsunuz,bizimle eşyanızı veya eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.

Çeyiz eşyası da olabilir,başka bir ile taşınması lazım bu tür taşıma işlerini parça eşya taşıma diye adlandırıyoruz Denizli Evden Eve NakliyatDenizli Nakliyat olarak 7/24 hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar yakınız bizi aramanız yeterli olacaktır.

Küçük ve ortaboy panelvan araçlarımızla 9 metreküp ten başlayıp 17 metreküp 25,40 ve 123 metreküpe kadar devam eden büyüklükteki araçlarımızdan her türlü parça eşya,az eşya ve ev eşyanızı makinanızı ve kolilerinizi taşımaya talibiz.

Bizi 7/24 0534 666 30 43 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir