Denizli Evden Eve Nakliyat Sektörü

yoğun temposu olan bir iş alanıdır.Göçebelik bitmek bilmeyen, hayatımızdan hiç çıkmayan bir konu haline geldiği için sektörden herkes iş fikri olarak nakliyat alanına yönelim sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat denilince akla gelen sorulardan bir tanesi eşyalarıma zarar gelmeden taşınacak mı ? sorusudur.

Eşyalarınızın kırılacak ve kıyafet kısmını toplamanız halinde demontaj işlemleri gerçekleştirilip paketleme aşamasına geçilir ve sarılma-paketlenme işlemleri başlar.Bu iki işlem eşyalarınıza zarar gelip gelmeyeceğini belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.Eşyalarınızın paketleme aşamasının bitmesinden sonraki aşama olan araca yükleme sürecine geçilir.

Eşyalarınızın bulunduğu kat eğer 3. kat ve üzeri ise asansörlü taşıma yapmanız daha faydalı olacaktır çünkü her ne kadar firma eşyaya zarar gelmez diyerek ısrarcı olsada mutlaka hasar alacaktır.

Eşyaları taşıyan elemanlar birkaç eşyayı taşıyıp-indirdikten sonra haliyle yorulacak ve dikkat dağınıklığı meydana gelecektir.Bunun sonucunda da ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın eşyalarınız mutlaka çizik-kırık gibi zararlar görecektir.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için eşyanın teslim edileceği kat durumu da 3.kat ve üzeri olduğu takdirde anlaşmanızı her zaman asansörlü evden eve nakliyat olarak yapmalısınız.

Denizli asansörlü evden eve nakliyat sektöründe bir hizmet almak istiyor iseniz bunu iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir.Denizli asansörlü evden eve nakliyat sektöründe bulunan firmaların birçoğu bakımı yapılmamış ve inşaatta malzeme,moloz taşıyan asansörlerdir.Bu hem eşyanızın kirlenmesine hem de taşıma yapılan süreçte eşyanızın asansörün üstünden düşmesine sebep olacaktır.

Evden eve nakliyat asansörleri ücret anlamında ciddi rakamlar isteyen,ulaşması ve bir firmanın yatırım yapmasını gerektiren bir araç olarak Türkiye’de yayılan bir iş kolu olmaya başlamıştır.Bir diğer adı dış cephe asansörü olan aracımızın maddi önemi sebebi ile firmalar saatlik kiralama yolunu izlemektedir.

Denizli iller arası evden eve nakliyat bütçesi oldukça kafa karıştıran bir soru işareti haline gelmektedir.Gitmeyi planladığınız şehre karar verdiğiniz an bizler sizlere uygun taşıma olarak şunu söyleyebiliriz;

Toplu taşıma yolu ile tek araç olarak çıkacak olan fiyatın %30’unu düştüğünüz andır.Evden eve taşıma başlı başına külfetli olsa da sadece maddi yönü ile kalmayarak manevi açıdan da devam eden bir sorun halinde sizlere sıkıntı vermeye devam eder.

Çünkü toplu taşımalarda metreküp üzerinden fiyatlandırılarak sizler ile anlaşma sağlanmaktadır.Karşılıklı tüm detaylar konuşulup anlaşılmalıdır ki ileride herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmamalıdır.

Doğabilecek sorunlarda tek taraflı düşünülmemelidir.Aksi takdirde sadece kendinizi değil karşı tarafında mağdur edilip firmaya verilecek zararı da göz önünde bulundurarak hareket edilmesini tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir