Denizli Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm taşımacılık işlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde karşılamaktayız.Yıllardır bizim ile çalışan tecrübeli ekibimiz,tam teçhizatlı ekipman ve araçlarımız ile eşyalarınızı güvenilir bir şekilde taşımaktayız.

Araçlarımızın çelik kasa olması hem sağlam hem de korunaklı olması demektir.Bu da yol üzerinde olan aracımızın olası bir kaza benzeri problem ile karşı karşıya kaldığı bir durumda eşyalarınızın herhangi bir hasara uğramaması demektir.Aynı zamanda anlaşmamız durumunda yaptığımız sözleşme dışında eşyalarınızın sigortaya alınması da bir diğer koruyucu etkendir.Amacımız siz müşterilerimizi hiçbir şekilde mağduriyete uğratmadan sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet vermektir.Memnuniyet her zaman ilke edindiğimiz konudur.İşimizi en iyi şekilde yaparak sizlere verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız en önemli noktadır.Sonuç olarak biz size bir hizmet verirken bunun karşılığını almaktayız.Ve bunu da hak ederek almalıyız.

ResimLink - Resim Yükle

 

 

 

 

Konuşmalar gerçekleşir,fiyat anlaşılır,gerekli bilgiler alınır ve güvenilirlik için bir sözleşme yapılır.Tüm hizmeti garanti altına alıp güvenilir bir hizmet vermek esastır.Tüm bunların dahilinde anlaştıktan sonra planlamalar yapılır.Koordinasyonlar sağlanır.Taşınma günü geldiğinde de monte hale gelmesi gereken büyük parça eşyalar ekibimiz tarafından zarar görmeyecek şekilde birbirinden ayrılır ve koruyucu ambalajlara sarılıp paketlenir.Eşyalar içerisinde özel,tarihi değeri olan eşyalar,tablo gibi hassas eşyalar ya da piyano gibi önemli eşyalar da daha farklı ve korunaklı şekilde sarılır.
Kat durumu göz önünde bulundurularak asansör kurulur ya da asansörün kurulması zorunlu olmadığı durumlarda ekibimiz tarafından dikkatle taşınarak size ulaştırılır.

Asansörün kurulumu gerekli olduğu durumda ise deneyimli ekibimiz eşyaları özenle asansöre yerleştirir oradan da aracımıza yüklenen eşyalar yeni adrese doğru yola çıkar.
Eşyaların indirilecek olduğu adrese gelindiğinde tekrar kat durumuna göre ekibimizce kurulan asansörle adrese teslim edilir ya da ekibimiz tarafından taşınır.
Adrese gelen eşyalar ekibimiz tarafından kurulur de monte halde olan eşyaların montajı yapılır.Tüm titizliği ile çalışan ekibimiz işini tamamlar.

Biz Denizli Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterimiz tarafından memnuniyet duygusu ile işimizi layığı ile yerine getirmiş oluruz.Böylece Türkiye genelinde nakliye de öncü olduğumuz firmamız adına bir başarılı taşımayı daha gerçekleştirip onun ile birlikte mutlu bir müşteriyi daha kazanmış oluruz.

DENİZLİ EVDEN EVE NAKLİYAT®

DİKKAT TAKLİT EDİLİYORUZ NUMARALARIMIZ

ÜCRETSİZ NAKLİYE FİYATI ALIN

+90 534 666 30 43

+90 258 911 03 43

+90 258 241 25 04