google-site-verification=1Kz2x__pPPGGhGU4GncS8QFzyYlnyU3oruDlbaWTf3I
gallery/d12f3c2a295363033e5124b71f3bad1b

Eşyalarınızı Size Özel Sigortalatıyoruz

Şehirlerarası Nakliyat

Denizli Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Hergün Denizli-İstanbul

Denizli'den 81 İle Evden Eve

gallery/denizli-nakliyat-iletişim-0507-05112019

Müşteri Yorumları

Kurumsal taşımacılık

Kurumsal taşımacılık şemsiyesi altında en sık ihtiyaç duyulan hizmetlerin biri de fabrika ve fuar taşımacılığıdır. Fabrika taşımacılığı, bazen yüksek hacme sahip üretim bandında kullanılan makinaların taşınmasını da kapsadığı için, uygun araç ve ekipmanlara sahip firmaların sunması gereken bir hizmettir. Ayrıca fabrika taşımacılığı idari kısımların taşınmasını da kapsamaktadır. Burada da denizli evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelliği ile ön plana çıkmış olan ve eşya taşıma hususunda rüştünü ispatlamış bulunan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fuar taşımacılığı hem fuar standı için gerekli malzemelerin hem de ürünlerin taşınması şeklinde sunulan hizmettir. Pek çok fuar organizasyonu modüler stant sağlamakta ya da firmalar her fuar için özel ve özgün tasarımlar yapmaktadır. Bununla beraber stant ekipmanlarını bir kere satın aldıktan sonra sürekli olan firmalar da mevcuttur. Bu durumda ilgili ekipmanların nakliyesi ne kadar sağlıklı yapılırsa bu eşyalar o kadar uzun ömürlü olmakta ve bu strateji maliyet - etkin bir hal almaktadır. Ayrıca fuar döneminde teşhir edilecek ticari metanın nakliyesi gerekmektedir. Bu konuda lojistik firmaları hizmet verse de hem ürünlerin hem de fuar için gerekli demirbaşların taşınacağınızı göz önünde bulundurarak taşıma işlemlerinin bu alanda uzmanlaşmış firmalarca yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.

Ev taşımacılığı son kullanıcıya hitap ederken, kurumsal taşıma işleminin kurum ve firmalara hitap etmesi bu alanda kalite ve fiyat politikalarında daha hassas olunması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Kurumsal taşıma çatısı altında toplayabileceğimiz hizmetleri, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, arşiv - depo taşımacılığı, fabrika - fuar taşımacılığı ve genel kamu kurumları taşımacılığı şeklinde sıralayabiliriz. 

Kurumsal taşıma hizmetlerinde en profesyonel hizmete en uygun fiyatlardan ulaşmak için bizi 0258 911 03 43 numaramızdan arayabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ya da ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz.