google-site-verification=1Kz2x__pPPGGhGU4GncS8QFzyYlnyU3oruDlbaWTf3I
gallery/d12f3c2a295363033e5124b71f3bad1b

Eşyalarınızı Size Özel Sigortalatıyoruz

Şehirlerarası Nakliyat

Denizli Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Hergün Denizli-İstanbul

Denizli'den 81 İle Evden Eve

gallery/denizli-nakliyat-iletişim-0507-05112019

Müşteri Yorumları

 

Ev Eşyası Paketleme

 

İlk defa taşınan kişiler Denizli evden eve nakliyat hizmeti 

alıken genelde eşyalarının az olduğu yanılgısına kapılabilir. Ancak unutmayın ki taşınırken büyük eşyalardan, koltuk ve beyaz eşyalardan değil bilhassa küçük, ilk etapta göze çarpmayan eşyalar, şahsi metalar, obje ve dekor benzeri nesnelerden korkmalısınız. Hacmi nedeniyle buzdolabını taşımak size zor görünse de küçük boyutlu eşyalarınız taşınma esnasında başınızı daha çok artıracaktır.

Taşınma öncesi derlenip toparlanmaya mümkün olan en kısa sürede başlayın, çünkü süreç içerisinde hesaba katmadığınız pek çok ekstra iş ya da aksilik sizi bekliyor olacak.

Evinizde mücevherat ya da yatırım türünden değerli eşyalarınız varsa öncelikle bu eşyaların emniyetini sağlayınız. Takılarınızı bir ya da birkaç takı askısında merkezileştiriniz. İrili ufaklı elbise, iç çamaşırı, çorap benzeri giyim eşyalarınızı hurçlara koyabilirsiniz.

Bu esnada aile içinde fertlerin elbiselerini ayrı hurçlara koymaya dikkat etmeniz, taşınma sonrasında elbiselerin karışması veya kaybolması risklerini azaltacaktır. Havlu benzeri ev tekstili ürünlerinizi ayrıca diğer eşyalarınızı stabilize etmek için kullanabilirsiniz.

Mesela banyo havlularınızla büyük - kırılabilir nitelikteki obje ve dekorlarınızı sarabilirsiniz. El ya da mutfak havlularınızla porselen - cam mutfak eşyalarınızı sarabilir, bu şekilde kırılma ya da çizilmeleri önleyebilirsiniz.

Paketleme için 7/24 0534 666 30 43 arayabilirsiniz.